Používáte toto slovo? Označuje něco naprosto jistého, mimo veškerou pochybnost, co je logické, očividné, rozumí se samo sebou.
Co je takto jisté a nezpochybnitelné v našich životech? A které „samozřejmosti“ už bereme jaksi automaticky, bez přemýšení?

Nakolik je samozřejmá třeba pitná voda z kohoutku ve vlastní kuchyni. Modlitba Otče náš. A co zdraví? Přátelé? Možná při hlubším pohledu objevíme ještě větší úžas, pokoru nebo vděčnost. Samozřejmě! Vás zveme na SAM a samozřejmě se na Vás těšíme!

O SAMu

SAM je čtyřdenní prázdninové setkání mladých lidí. Je určen křesťanům a všem, kterým je víra nějakým způsobem blízká, ať už jsou sami věřící či nikoli. Akce má otevřený charakter, účastníci proto pocházejí z různých církví a z odlišných názorových prostředí a právě v této mnohotvárnosti vidíme velký přínos.

SAM skýtá možnosti, jak strávit čtyři dny v létě příjemným a obohacujícím způsobem. V programu jsou připraveny semináře vedené zajímavými hosty, workshopy a netradiční bohoslužby. Večer patří koncertům a jiným druhům umění, jako jsou film a divadlo. Zdejší areál nabízí možnosti pro sportování všeho druhu. Pro odpočinek lze doporučit posezení v čajovně, ztišení v kapličce nebo procházku po okolí. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský koutek. Naší snahou je, aby zde každý našel něco pro sebe, požitek pro své tělo, duši i ducha.